• Kategorie
 • Stetoskop elektroniczny Littmann 3100

Kolor
czarny
Brak towaru
1499.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost (przedpłata) 0
Kurier Inpost (przedpłata) 0
Paczkomaty InPost (pobranie) 9.99
Kurier Inpost (pobranie) 9.99

Stetoskop elektroniczny Littmann 3100 new. Inna lepsza jakość osłuchu.

 • technologia Redukcji Szumów Otoczenia

 • wzmocnienie dzwięku nawet 24 x

 • nowatorska technologia instant-on

 • prosta obsługa

Usłysz to...

Wy mówiliście, my słuchaliśmy. Stetoskop 3M Littmann Model 3100 oferuje podwyższoną jakość dźwięku i łatwość użytkowania. Celem unowocześniania modeli 3000 jest pomoc Tobie w postawieniu trafnej i jasnej diagnozy za każdym razem.

Dziękin nowej technologi wykonania usłyszesz wiecej

Littmann model 3100 daje wspaniałą jakość dźwięku, redukuje hałasy tła o około 85% dzięki opracowanej przez 3M  technologii Redukcji Szumów Otoczenia. Dźwięk jest wzmacniany nawet do 24 razy, dzięki czemu można usłyszeć bardzo słabe szmery i szumy, które w innym przypadku mogą zostać pominięte lub zagłuszone przez zakłócenia z zewnątrz.

Tak dokładny osłuch to ekspresowa i o wiele bardziej trafna diagnostyka

Możesz od razu przystąpić do badania osłuchowego, dzięki technologii ciągłej pracy (instant-on technology). Littmann Model 3100 jest łatwy w obsłudze i pomaga w sprawnym i łatwym wykonaniu badania osłuchowego za każdym razem, gdy go używasz. Po jednokrotnym naciśnięciu włącznika stetoskop przechodzi w stan wstrzymania i oszczędzania baterii, aż do wykonanie kolejnego badania.

Intuicyjny w użytkowaniu

Niezwykle prosty w obsłudze i niezawodny aby  Twoja praca mogła być płynna i efektywna. Wygodny i czytelny podświetlany wyświetlacz LCD umożliwia wybranie odpowiedniego trybu osłuchiwania, poziomu głośności, wyświetla poziom zużycia baterii, ponadto wyświetla puls pacjenta.

Lekki, wygodny i wytrzymały

Littmann 3100 został zaprojektowany, aby zapewnić komfort i niezawodność w ciągu całego czasu użytkowania. Jego waga jest porównywalna z akustycznym stetoskopem kardiologicznym. Dostępne są dwa rozmiary oliwek: duże, miękkie samouszczelniające oliwki oraz małe, twarde oliwki. Głowica stetoskopu jest wyposażona w nieziębiącą obwódkę dla zapewnienia najwyższego komfortu podczas badania również pacjentowi.

 image

 

Specjalnie dla Państwa przygotowana   biblioteka, pozwoli polepszyć Państwa stan wiedzy i poprawić diagnostykę. Wszytko to Państwo mają gratis rejstrując się na stronie Littmann  ®.

PRZEJDŹ DO3M Littmann Learning Institute

 • Lepiej jakościowo nie widziałam zrobionego stetoskopu.
  Klasa sama w sobie :)
  Katarzyna 68 (2015-11-30)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia