• Lampy medyczne

  • Parametry

Lampy medyczne

Firma Medwil posiada bogatą ofertę lamp medycznych posiadających certyfikaty medyczne niezbędne w tego typu urządzeniach. Wchodząc w kategorię lampy medyczne możemy je podzielić na: lampy bakteriobójcze, lampy czołowe, lampy zabiegowe oraz lampy do leczenia łuszczycy. Jesteśmy dystrybutorem takich marek jak Ordisi, Heine, Kawe, Dermalight, Faromed. Dzięki bogatej ofercie znajdą Państwo lampę medyczną idealnie pasującą do potrzeb.

 

Oświetlenie medyczne pełni bardzo istotną rolę w trakcie pracy lekarza zabiegowca na co dzień. Nasz sklep oferuje Państwu szeroką gamę lamp zabiegowych, bakteriobójczych oraz leczniczych. Oświetlenie medyczne ma obowiązek spełniania wiele bardzo istotnych wymogów koniecznych do ich właściwego użytkowania. Ogół wszystkich naszych lamp medycznych dostępnych na naszej platformie sklepowej spełnia wszystkie niezbędne normy medyczne. Właśnie takiej wysokiej jakości lampy medyczne możecie Państwo z łatwością wybrać i zamówić w naszym sklepie na dziale LAMPY MEDYCZNE. Jesteśmy dystrybutorami lamp zabiegowych takich znanych i renomowanych firm jak Heine Optotechnik, Ordisi, Ultraviol oraz Dermalight.

Należy jednak zaznaczyć i pamiętać, że oświetlenie wykorzystywane w medycynie musi zawierać niezbędne certyfikaty. Bardzo istotną rolę pełni w takich placówkach higiena, która powinna być zachowana na najwyższym poziomie. Nasze lampy wykonane są właśnie materiałów, które są odporne na zabrudzenia, ale też takie, które podczas dezynfekcji nie ulegną zniszczeniu. Nasza oferta posiada lampy zarówno te typu wolnostojące jak i mocowane do sufitów i ścian. Sam projekt i zastosowanie naszych lamp przewidziany jest w taki sposób, by sprawdzały się one zarówno w gabinetach lekarskich jak i zabiegowych.

Proponowane dla Państwa przez nas produkty spełniają wszystkie wymagane normy medyczne. Wszystkie lampy odpowiednio zapewniają natężenie światła, wielkość plamy świetlnej a także można je ustawić zgodnie z własnymi preferencjami.