• Meble do gabinetu lekarskiego

Meble do gabinetów medycznych oraz wyposażenie gabinetów lekarskich

Sklep Citomedical.pl posiada dla Państwa ofertę takich mebli medycznych jak leżanki, kozetki lekarskie, stoły rehabilitacyjne, parawany, stoliki, szafy, taborety oraz inne.

Meble medyczne są zaprojektowane z materiałów o bardzo wysokiej jakości. Wszystkie dostępne na naszej platformie tego typu produkty są objęte niezbędnymi normami medycznymi, jakie powinny spełniać. Produkty takie jak na przykład kozetka lekarska czy stolik do badań niemowląt są bardzo łatwe i proste do montażu oraz demontażu we własnym zakresie.

Nasza oferta sklepu Citomedical.pl jest również bogata w produkty konieczne dla gabinetów ginekologicznych. Fotele ginekologiczne jakie dla Państwa przygotowaliśmy są bardzo solidnie wykonane i dostosowane dla potrzeb lekarskich. Żeby doposażyć domy opieki zdrowotnej i nie tylko – możecie tu Państwo znaleźć  także stoły rehabilitacyjne czy łóżka medyczne. Projekt tych produktów jest przewidziany w pełnej mierze w ten sposób by był zmywalny i podlegał dezynfekcji, co zapewnia estetykę i higienę na wiele lat. Produkty takie jak fotele ginekologiczne czy stoły rehabilitacyjne ich nachylenia i kąty są wyposażone w regulację elektryczną.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących kategorii mebli medycznych serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie możliwe pytania i chętnie dostosujemy ofertę dla Państwa potrzeb.

  • Parametry