• O Citomedical

imageFirma Citomedical zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów medycznych znanych i cenionych marek. Nasza firma to przedsiębiorstwo, którego celem nadrzędnym jest zadowolenie Klienta. Bazujemy na zespole doświadczonych pracowników i ekspertów.

Przy wyborze asortymentu kierujemy się przede wszystkim jego wysoką jakością oraz potrzebami Klienta. Zaopatrujemy się u renomowanych polskich firm i stale podnosimy jakość naszych usług. Każdego dnia skupiamy się na tym, aby nasze produkty były jak najbardziej użytecznym i przyjaznym narzędziem. Sprzęt medyczny, który Państwu oferujemy cechuje się nowoczesną technologią, a zarazem przyjemnym i łatwym użytkowaniem.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo m. in.:

stetoskopy, otoskopy, oftalmoskopy, ciśnieniomierze, termometry, inhalatory, pulsoksymetry, artykuły medyczne jednorazowe, meble medyczne, odzież i obuwie medyczne, preparaty do dezynfekcji i sterylizacji, alkomaty...

Przy czym oferta jest stale wzbogacana tak abyśmy mogli odpowiedzieć na jak najszersze zapotrzebowanie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby każdy Klient był zadowolony z zakupów w naszym sklepie internetowym.